• Wpisów: 104
  • Średnio co: 25 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 21:43
  • Licznik odwiedzin: 18 179 / 2658 dni
 
lovita
 
Organique znacie? lubicie?
Jest to polska firma produkująca naturalne kosmetyki.
Ja do tej pory miałam okazję przetestować tylko kilka ich produktów z których byłam zadowolona.
Od dłuższego czasu moja cera płata mi figle jest wysuszona, pojawiły się zaczerwienia i co jakiś czas małe krostki. Efektem problemów z cerą są moje poszukiwania idealnej pielęgnacji cery.
Na blogu ''urodowym'' wyczytałam ze warto wypróbować glinke marokańską Ghassoul i zdecydowałam się właśnie na taką z Organique.

INFORMACJE O GLINCE
Glinka Ghassoul pochodzi z jedynych znanych na świecie złóż, położonych w Maroku. Ze względu na swoje wyjątkowe i uniwersalne właściwości, jest używana przez najlepsze centra SPA&Wellness na całym świecie. Bogata w krzemionkę i cenne pierwiastki pielęgnuje i wzmacnia skórę. Po wymieszaniu z wodą ulega dyspersji i przybiera postać błota, posiadającego właściwości myjące i oczyszczające. Delikatnie się pieni. Jej czystość i jakość poddawane są regularnej kontroli. Przeprowadzone przez niezależne laboratoria badania potwierdziły jej właściwości: redukcję suchości i łuszczenia się skóry, oczyszczenie, wygładzenie i znaczną poprawę elastyczności.

MOJA OPINIA
Jak ją stosowałam? Glinka ma postać proszku, dodaje się do niej wodę i tworzy się papka. Ja wody dodawałam na oko tak aby ładnie połączyła się z wodą, ale żeby nie była zbyt rzadka i nie spływała z twarzy. Ja dodałam wody niegazowanej z butelki taka wydaje mi się lepsza niż z kranu. Można także dodać olejku taki jaki lubicie i wam służy.
EFEKT
Dla mnie był bardzo dobry, czułam,że skóra jest oczyszczona, niewysuszona i przede wszystkim nie uczuliła mnie jak niestety większość kupnych maseczek w saszetkach. Myślę, że warto wypróbować. :)

CENA
Tutaj niestety dokładnie nie pamiętam ponieważ jest kilka opcji zakupu glinki.
Możemy kupić w słoiczku taki jak jest na zdjęciu.
Druga możliwość kupujemy na wagę i tu wydaje mi się, że na początek warto taką wybrać za ilość najtańszą niestety nie pamiętam jaka to była ale starczylo spokojnie na 5-6 maseczek zapłaciłam max 10 zl więc sądze , że to całkiem dobra cena.

Ależ się rozpisałam :)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego